Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura bmw x5 ne kolonje

2 njoftime për bmw x5 kolonjë

BMW X5
Shqipëri
Kolonjë
Fshije të gjitha filtrat
BMW X5 3.0 benzin-gas viti 2008
1/8

14,500 EUR

BMW X5 249999 km 2008 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Kolonjë, Targa Shqiptare

BMW X5 Look M preformance viti 2014
1/7

29,000 EUR

BMW X5 169999 km 2014 Automatik Dizel / Naftë

Kolonjë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura bmw x5 ne kolonje

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.