Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura bmw x5 automatik

2 njoftime për bmw x5 automatik

BMW X5
Automatik
Fshije të gjitha filtrat
SHITET BMW X5 VITI 2010 3.0i Xdrive Full M Look
1/8

17,000 EUR

BMW X5 189999 km 2010 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

BMW X5 3.0 NAFTE 4X4 VITI 2008 AUTOMAT 11.999 EURO
1/12

11,999 EUR

BMW X5 199999 km 2008 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura bmw x5 automatik

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.