Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura bmw x5 2008

4 njoftime për bmw x5 viti 2008

BMW X5
Viti 2008
Fshije të gjitha filtrat
BMW X5 2008 AUTOMAT 3.0 NAFTE FULL 10.999 EURO
1/12

10,999 EUR

BMW X5 199999 km 2008 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

BMW X5 3.0 benzin-gas viti 2008
1/8

14,500 EUR

BMW X5 249999 km 2008 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Kolonjë, Targa Shqiptare

OKAZION BMW X5 3.0d PANORAMIKE
1/8

10,500 EUR

BMW X5 199999 km 2008 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Super Okazion Bmw X5 3.0 benzin_gaz
1/6

11,000 EUR

BMW X5 19999 km 2008 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Kavajë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura bmw x5 2008

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.