Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura chevrolet captiva ne tirane

2 njoftime për chevrolet captiva tiranë

Chevrolet Captiva
Shqipëri
Tiranë
Fshije të gjitha filtrat
Chevrolet Captiva 2.2 Diesel Automat 6 1
1/6

5,500 EUR

Chevrolet Captiva 199999 km 2006 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Chevrolet Captiva 2.2 Diesel Automat 6 1
1/6

5,500 EUR

Chevrolet Captiva 199999 km 2006 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura chevrolet captiva ne tirane

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.