Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura chevrolet captiva automatik

1 njoftime për chevrolet captiva automatik

Chevrolet Captiva
Automatik
Fshije të gjitha filtrat
SHITET CHEVROLET CAPTIVA AUTOMAT DIESEL
1/10

5,500 EUR

Chevrolet Captiva 199999 km 2007 Automatik Naftë

Elbasan, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura chevrolet captiva automatik

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.