Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura chevrolet captiva 2008

1 njoftime për chevrolet captiva viti 2008

Chevrolet Captiva
Viti 2008
Fshije të gjitha filtrat
Chevrolet Captiva 2.0 VCDi viti 2008
1/9

5,800 EUR

Chevrolet Captiva 169999 km 2008 Automatik Dizel / Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura chevrolet captiva 2008

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.