Mbrapa

Filtro rezultatet

15 njoftime për citroën

Citroën
Fshije të gjitha filtrat
CITROEN C4 VITI 2009 AUTOMAT 1.6 NAFTE 4750 EURO
1/11

4,750 EUR

Citroën C4 199999 km 2009 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

OKAZION CITROEN C3 PICASO 2011
1/11

4,500 EUR

Citroën C3 199999 km 2011 Automatik Benzin

Tiranë, Targa Shqiptare

CITROEN C4 PICASSO
1/6

3,800 EUR

Citroën C4 149999 km 2009 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Citroen Xsara Picasso 1.6 benzine/gas (metan) vit
1/5

2,000 EUR

Citroën Xsara Picasso 249999 km 2006 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Vlorë, Targa Të huaja

Citroen C4 1.6Diezel viti 2007
1/11

2,300 EUR

Citroën C4 199999 km 2007 Manual Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Citroen C4 1.6 Diezel Viti 2006 Kamio Automatike
1/9

3,800 EUR

Citroën C4 179999 km 2006 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Citroen Xsara Picasso 1.6 hdi viti 2006
1/6

2,700 EUR

Citroën Xsara Picasso 249999 km 2006 Manual Dizel / Naftë

Kolonjë, Targa Shqiptare

Citroen C3 1.4 HDI Exclusive 2008 Ne Gjendje Perfekte
1/6

2,400 EUR

Citroën C3 149999 km 2008 Manual Dizel / Naftë

Fier, Targa Të huaja

CITROEN C5 VITI 2012 AUTOMATIKE MOTORR 2.2 NAFTE
1/12

6,900 EUR

Citroën C4 169999 km 2012 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Citroen C4 1.6 hdi viti 2013
1/9

6,000 EUR

Citroën C4 64999 km 2013 Manual Dizel / Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Citroen C3 Automat
1/9

3,900 EUR

Citroën C3 149999 km 2005 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Fier, Targa Të huaja

CITROEN C3 PIKASO 1.6 NAFTE nga ZVICRA
1/10

4,800 EUR

Citroën C3 149999 km 2011 Manual Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

Citroen nemo 1.3 naft 2012 automat
1/6

5,000 EUR

Citroën Nemo 249999 km 2012 Automatik Naftë

Kavajë, Targa Të huaja

Top Auto ela
1/10

2,450 EUR

Citroën C2 129999 km 2006 Manual Naftë

Kavajë, Targa Të huaja

Citroen C4 1.6 hdi Exclusive viti 2012
1/10

6,300 EUR

Citroën C4 159999 km 2012 Manual Naftë

Fier, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura citroen

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.