Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura citroen c3 ne tirane

1 njoftime për citroën c3 tiranë

Citroën C3
Shqipëri
Tiranë
Fshije të gjitha filtrat
CITROEN C3 2005 NAFTE 1.4 K.AUTOMATIKE
1/12

3,490 EUR

Citroën C3 159999 km 2005 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura citroen c3 ne tirane

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.