Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura citroen c4 ne tirane

4 njoftime për citroën c4 tiranë

Citroën C4
Shqipëri
Tiranë
Fshije të gjitha filtrat
CITROEN C4 VITI 2009 AUTOMAT 1.6 NAFTE 4750 EURO
1/11

4,750 EUR

Citroën C4 199999 km 2009 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

CITROEN C4 PICASSO
1/6

3,800 EUR

Citroën C4 149999 km 2009 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Citroen C4 1.6Diezel viti 2007
1/11

2,300 EUR

Citroën C4 199999 km 2007 Manual Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Citroen C4 1.6 Diezel Viti 2006 Kamio Automatike
1/9

3,800 EUR

Citroën C4 179999 km 2006 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura citroen c4 ne tirane

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.