Mbrapa

Filtro rezultatet

6 njoftime për citroën c4 targa të huaja

Citroën C4
Targa Të huaja
Fshije të gjitha filtrat
CITROEN C4 VITI 2009 AUTOMAT 1.6 NAFTE 4750 EURO
1/11

4,750 EUR

Citroën C4 199999 km 2009 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

CITROEN C4 PICASSO
1/6

3,800 EUR

Citroën C4 149999 km 2009 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Citroen C4 1.6Diezel viti 2007
1/11

2,300 EUR

Citroën C4 199999 km 2007 Manual Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

CITROEN C5 VITI 2012 AUTOMATIKE MOTORR 2.2 NAFTE
1/12

6,900 EUR

Citroën C4 169999 km 2012 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Citroen C4 1.6 hdi viti 2013
1/9

6,000 EUR

Citroën C4 64999 km 2013 Manual Dizel / Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Citroen C4 1.6 hdi Exclusive viti 2012
1/10

6,300 EUR

Citroën C4 159999 km 2012 Manual Naftë

Fier, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura citroen c4 te huaja

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.