Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura citroen c4 2012

2 njoftime për citroën c4 viti 2012

Citroën C4
Viti 2012
Fshije të gjitha filtrat
CITROEN C5 VITI 2012 AUTOMATIKE MOTORR 2.2 NAFTE
1/12

6,900 EUR

Citroën C4 169999 km 2012 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Citroen C4 1.6 hdi Exclusive viti 2012
1/10

6,300 EUR

Citroën C4 159999 km 2012 Manual Naftë

Fier, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura citroen c4 2012

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.