Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura citroen xsara picasso ne vlore

1 njoftime për citroën xsara-picasso vlorë

Citroën Xsara Picasso
Shqipëri
Vlorë
Fshije të gjitha filtrat
Citroen Xsara Picasso 1.6 benzine/gas (metan) vit
1/5

2,000 EUR

Citroën Xsara Picasso 249999 km 2006 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Vlorë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura citroen xsara picasso ne vlore

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.