Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura citroen xsara picasso

2 njoftime për citroën xsara-picasso

Citroën Xsara Picasso
Fshije të gjitha filtrat
Citroen Xsara Picasso 1.6 benzine/gas (metan) vit
1/5

2,000 EUR

Citroën Xsara Picasso 249999 km 2006 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Vlorë, Targa Të huaja

Citroen Xsara Picasso 1.6 hdi viti 2006
1/6

2,700 EUR

Citroën Xsara Picasso 249999 km 2006 Manual Dizel / Naftë

Kolonjë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura citroen xsara picasso

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.