Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura citroen

8 njoftime për citroën

Citroën
Fshije të gjitha filtrat
CITROEN DS5 2013 AUTOMAT 1.6 NAFTE 10.499 EURO
1/12

10,499 EUR

Citroën DS5 169999 km 2013 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

CITROEN C3 PIKASO 1.6 NAFTE nga ZVICRA
1/10

4,800 EUR

Citroën C3 149999 km 2011 Manual Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

CITROEN PICASSO 2009 KAMBIO AUTOMATIKE AUTO PENTA
1/10

4,200 EUR

Citroën Grand C4 Picasso 129999 km 2009 Automatik Dizel / Naftë

Vlorë, Targa Të huaja

Citroen Nemo 2013 AUTO PENTA
1/10

5,500 EUR

Citroën Nemo 109999 km 2013 Manual Dizel / Naftë

Vlorë, Targa Të huaja

CITROEN C3 2005 NAFTE 1.4 K.AUTOMATIKE
1/12

3,490 EUR

Citroën C3 159999 km 2005 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

CITROEN C3 VITI 2009 MANUALE MOTORR 1.1 BENZINE GAZ
1/12

3,100 EUR

Citroën C3 119999 km 2009 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Tiranë, Targa Të huaja

OKAZION CITROEN C3 PICASO 2011
1/11

4,500 EUR

Citroën C3 199999 km 2011 Automatik Benzin

Tiranë, Targa Shqiptare

CITROEN C4 PICASSO
1/6

3,800 EUR

Citroën C4 149999 km 2009 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura citroen

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.