Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura dodge

1 njoftime për dodge

Dodge
Fshije të gjitha filtrat
Dodge Journey 2.0 Turbodiesel
1/8

6,800 EUR

Dodge Journey 159999 km 2009 Automatik Naftë

Fier, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura dodge

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.