Mbrapa

Filtro rezultatet

3 njoftime për fiat

Fiat
Fshije të gjitha filtrat
Fiat punto evo 1.3 nafte multijet viti 2012
1/8

4,200 EUR

Fiat Punto Evo 19999 km 2012 Manual Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

Fiat Grande Punto Benzin Gaz
1/10

2,900 EUR

Fiat Grande Punto 179999 km 2008 Manual Benzinë

Fier, Targa Shqiptare

Fiat Croma diezel 1.9 4000 Euro
1/3

4,000 EUR

Fiat Croma 179999 km 2010 Manual Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura fiat

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.