Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura fiat bravo automatik

1 njoftime për fiat bravo automatik

Fiat Bravo
Automatik
Fshije të gjitha filtrat
FIAT BRAVO 1.6 NAFTE 2009 AUTOMAT 4799 EURO
1/10

4,799 EUR

Fiat Bravo 199999 km 2009 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura fiat bravo automatik

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.