Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura fiat ducato ne kolonje

2 njoftime për fiat ducato kolonjë

Fiat Ducato
Shqipëri
Kolonjë
Fshije të gjitha filtrat
Fiat Ducato 33 2.3 MJT viti 2008
1/5

6,900 EUR

Fiat Ducato 189999 km 2008 Manual Dizel / Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Fiat Ducato viti 2016 2.3mjt
1/10

10,900 EUR

Fiat Ducato 139999 km 2016 Manual Dizel / Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura fiat ducato ne kolonje

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.