Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura fiat grande punto ne tirane

1 njoftime për fiat grande-punto tiranë

Fiat Grande Punto
Shqipëri
Tiranë
Fshije të gjitha filtrat
FIAT GRANDE PUNTO
1/12

2,990 EUR

Fiat Grande Punto 199999 km 2008 Manual Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura fiat grande punto ne tirane

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.