Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura fiat grande punto 2008

2 njoftime për fiat grande-punto viti 2008

Fiat Grande Punto
Viti 2008
Fshije të gjitha filtrat
FIAT GRANDE PUNTO
1/12

2,990 EUR

Fiat Grande Punto 199999 km 2008 Manual Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Fiat Grande Punto Benzin Gaz
1/10

2,900 EUR

Fiat Grande Punto 179999 km 2008 Manual Benzinë

Fier, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura fiat grande punto 2008

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.