Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura fiat panda 2005

1 njoftime për fiat panda viti 2005

Fiat Panda
Viti 2005
Fshije të gjitha filtrat
Fiat Panda 1.2 Benzine Manuale Swiss Auto
1/9

2,500 EUR

Fiat Panda 189999 km 2005 Manual Benzinë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura fiat panda 2005

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.