Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura fiat panda 2008

1 njoftime për fiat panda viti 2008

Fiat Panda
Viti 2008
Fshije të gjitha filtrat
FIAT CROSS PANDA 4X4 NAFT 1.3 VITI 2008 ZVICRA
1/12

4,800 EUR

Fiat Panda 149999 km 2008 Manual Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura fiat panda 2008

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.