Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura fiat punto evo 2007

1 njoftime për fiat punto-evo viti 2007

Fiat Punto Evo
Viti 2007
Fshije të gjitha filtrat
Fiat Punto Evo 1.3 Diesel Automat -07
1/6

4,200 EUR

Fiat Punto Evo 199999 km 2007 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura fiat punto evo 2007

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.