Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura fiat punto evo 2008

1 njoftime për fiat punto-evo viti 2008

Fiat Punto Evo
Viti 2008
Fshije të gjitha filtrat
SHITET FIAT PUNTO EVO 2008 1.4 BENZINE GAS
1/11

3,400 EUR

Fiat Punto Evo 169999 km 2008 Manual Benzinë

Elbasan, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura fiat punto evo 2008

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.