Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura fiat punto evo 2010

1 njoftime për fiat punto-evo viti 2010

Fiat Punto Evo
Viti 2010
Fshije të gjitha filtrat
FIAT PUNTO EVO 2010 1.3 MULTIJET AUTO PENTA
1/10

4,500 EUR

Fiat Punto Evo 139999 km 2010 Manual Dizel / Naftë

Vlorë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura fiat punto evo 2010

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.