Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura fiat punto evo 2012

1 njoftime për fiat punto-evo viti 2012

Fiat Punto Evo
Viti 2012
Fshije të gjitha filtrat
Fiat punto evo 1.3 nafte multijet viti 2012
1/8

4,200 EUR

Fiat Punto Evo 19999 km 2012 Manual Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura fiat punto evo 2012

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.