Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura fiat punto evo

3 njoftime për fiat punto-evo

Fiat Punto Evo
Fshije të gjitha filtrat
SHITET FIAT PUNTO EVO 2008 1.4 BENZINE GAS
1/11

3,400 EUR

Fiat Punto Evo 169999 km 2008 Manual Benzinë

Elbasan, Targa Të huaja

FIAT PUNTO EVO 2010 1.3 MULTIJET AUTO PENTA
1/10

4,500 EUR

Fiat Punto Evo 139999 km 2010 Manual Dizel / Naftë

Vlorë, Targa Të huaja

Fiat Punto Evo 1.3 Diesel Automat -07
1/6

4,200 EUR

Fiat Punto Evo 199999 km 2007 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura fiat punto evo

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.