Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura fiat punto ne tirane

1 njoftime për fiat punto tiranë

Fiat Punto
Shqipëri
Tiranë
Fshije të gjitha filtrat
FIAT PUNTO 1.2 BENZIN GAZ 2010 SWISSAUTO
1/10

3,100 EUR

Fiat Punto 159999 km 2010 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura fiat punto ne tirane

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.