Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura fiat qubo manual

1 njoftime për fiat qubo manual

Fiat Qubo
Manual
Fshije të gjitha filtrat
Fiat Qubo 1.3 Mtj Nafte 2011
1/10

4,900 EUR

Fiat Qubo 249999 km 2011 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura fiat qubo manual

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.