Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura fiat sedici manual

1 njoftime për fiat sedici manual

Fiat Sedici
Manual
Fshije të gjitha filtrat
Fiat Sedici 1.9Mtj 4x4
1/10

5,000 EUR

Fiat Sedici 199999 km 2008 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura fiat sedici manual

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.