Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura fiat

9 njoftime për fiat

Fiat
Fshije të gjitha filtrat
FIAT GRANDE PUNTO
1/12

2,990 EUR

Fiat Grande Punto 199999 km 2008 Manual Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Shitet fiat 500 2012
1/8

6,950 EUR

Fiat 500 119999 km 2012 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

Fiat Bravo 1.4benxine- 08 Sapo Ardhur nga Zvicra
1/12

3,400 EUR

Fiat Bravo 189999 km 2008 Manual Benzinë

Durrës, Targa Të huaja

Fiat punto evo 1.3 nafte multijet viti 2012
1/8

4,200 EUR

Fiat Punto Evo 19999 km 2012 Manual Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

FIAT CROSS PANDA 4X4 NAFT 1.3 VITI 2008 ZVICRA
1/12

4,800 EUR

Fiat Panda 149999 km 2008 Manual Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Fiat Grande Punto Benzin Gaz
1/10

2,900 EUR

Fiat Grande Punto 179999 km 2008 Manual Benzinë

Fier, Targa Shqiptare

FIAT QUBO 1.3 NAFT 2010 ZVICRA FULL OPTIONS
1/10

4,300 EUR

Fiat Qubo 179999 km 2010 Manual Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

FIAT PANDA 4X4 VITI 2006 BENZIN 1.2 ZVICRA
1/12

3,400 EUR

Fiat Panda 139999 km 2006 Manual Benzinë

Tiranë, Targa Të huaja

Fiat Croma diezel 1.9 4000 Euro
1/3

4,000 EUR

Fiat Croma 179999 km 2010 Manual Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura fiat

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.