Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura fiat

12 njoftime për fiat

Fiat
Fshije të gjitha filtrat
Fiat Ducato 33 2.3 MJT viti 2008
1/5

6,900 EUR

Fiat Ducato 189999 km 2008 Manual Dizel / Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Fiat Ducato viti 2016 2.3mjt
1/10

10,900 EUR

Fiat Ducato 139999 km 2016 Manual Dizel / Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Fiat Doblo 1.9 mjt viti 2008
1/7

3,300 EUR

Fiat Doblo 189999 km 2008 Manual Dizel / Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

SHITET FIAT PUNTO EVO 2008 1.4 BENZINE GAS
1/11

3,400 EUR

Fiat Punto Evo 169999 km 2008 Manual Benzinë

Elbasan, Targa Të huaja

FIAT PUNTO EVO 2010 1.3 MULTIJET AUTO PENTA
1/10

4,500 EUR

Fiat Punto Evo 139999 km 2010 Manual Dizel / Naftë

Vlorë, Targa Të huaja

FIAT PANDA 2007 1 2 BENXIN SWISS AUTO
1/6

3,200 EUR

Fiat Panda 199999 km 2007 Manual Benzinë

Tiranë, Targa Të huaja

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN GAZ 2010 SWISSAUTO
1/10

3,100 EUR

Fiat Punto 159999 km 2010 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Tiranë, Targa Të huaja

Fiat Panda 1.2 Benzine Manuale Swiss Auto
1/9

2,500 EUR

Fiat Panda 189999 km 2005 Manual Benzinë

Tiranë, Targa Të huaja

FIAT BRAVO 1.9 NAFTE 2008 MANUAL 3800 EURO
1/11

3,800 EUR

Fiat Bravo 199999 km 2008 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

FIAT BRAVO 1.9 NAFTE 2008 MANUAL 3650 EURO
1/9

3,650 EUR

Fiat Bravo 199999 km 2008 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Fiat Punto Evo 1.3 Diesel Automat -07
1/6

4,200 EUR

Fiat Punto Evo 199999 km 2007 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

FIAT GRANDE PUNTO
1/7

2,600 EUR

Fiat Grande Punto 169999 km 2006 Manual Benzin

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura fiat

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.