Mbrapa

Filtro rezultatet

10 njoftime për ford

Ford
Fshije të gjitha filtrat
FORD FOCUS SW
1/7

3,300 EUR

Ford Focus 189999 km 2008 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Ford Fuzion 1.4 nafte
1/10

2,600 EUR

Ford Fusion 149999 km 2005 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

FORD C-MAX
1/7

2,500 EUR

Ford Focus C-Max 249999 km 2006 Manual Benzin

Tiranë, Targa Të huaja

Ford Fiesta 1.4 benzin-gas viti 2014
1/7

6,900 EUR

Ford Fiesta 69999 km 2014 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Kolonjë, Targa Të huaja

Ford Focus sw 1.6 tdci Titanium 2009
1/8

3,900 EUR

Ford Focus 249999 km 2009 Manual Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Ford Focus 1.6 tdci sw Titanium viti 2011
1/7

6,400 EUR

Ford Focus 129999 km 2011 Manual Dizel / Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Ford Fiesta 1.4 tdci viti 2007
1/6

2,900 EUR

Ford Fiesta 139999 km 2007 Manual Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Ford Fiesta 5p viti 2007 1.4 tdci
1/8

2,900 EUR

Ford Fiesta 149999 km 2007 Manual Dizel / Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Ford C-Max 1.6 tdci viti 2008 Titanium
1/8

4,000 EUR

Ford C-Max 179999 km 2008 Manual Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Ford S-Max Titanium 2.0 tdci viti 2010
1/9

5,800 EUR

Ford S-Max 169999 km 2010 Manual Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.