Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura ford c max ne kavaje

1 njoftime për ford c-max kavajë

Ford C-Max
Shqipëri
Kavajë
Fshije të gjitha filtrat
Okazion Ford C-Max 1.6 Diesel Titanium 09
1/12

3,900 EUR

Ford C-Max 179999 km 2009 Manual Naftë

Kavajë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford c max ne kavaje

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.