Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura ford c max 2004

1 njoftime për ford c-max viti 2004

Ford C-Max
Viti 2004
Fshije të gjitha filtrat
OKAZIOOOOON FORD C-MAX MOTORR 1.6 NAFTE GJENDJE PERFEKTE
1/7

2,300 EUR

Ford C-Max 199999 km 2004 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford c max 2004

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.