Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura ford c max 2005

1 njoftime për ford c-max viti 2005

Ford C-Max
Viti 2005
Fshije të gjitha filtrat
Ford C max
1/6

2,800 EUR

Ford C-Max 199999 km 2005 Manual Dizel / Naftë

Elbasan, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford c max 2005

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.