Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura ford c max

4 njoftime për ford c-max

Ford C-Max
Fshije të gjitha filtrat
Ford C-max Titanium 1.6 tdci viti 2013
1/7

7,900 EUR

Ford C-Max 84999 km 2013 Manual Naftë

Fier, Targa Të huaja

Ford C-Max 1.6 TDCI viti 2006
1/7

3,200 EUR

Ford C-Max 149999 km 2006 Manual Naftë

Fier, Targa Të huaja

Okazion Ford C-Max 1.6 Diesel Titanium 09
1/12

3,900 EUR

Ford C-Max 179999 km 2009 Manual Naftë

Kavajë, Targa Të huaja

Ford c-max
1/7

3,800 EUR

Ford C-Max 139999 km 2008 Manual Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford c max

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.