Mbrapa

Filtro rezultatet

9 njoftime për ford fiesta

Ford Fiesta
Fshije të gjitha filtrat
FORD FIESTA MOTORR 1.4 BENZIN-GAZ VITI 2010 MUNDESI NDRRIMI
1/7

4,200 EUR

Ford Fiesta 189999 km 2010 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Durrës, Targa Të huaja

FORD FIESTA 1.2 BENZINE 2010 AUTO PENTA
1/9

4,200 EUR

Ford Fiesta 109999 km 2010 Manual Benzin

Vlorë, Targa Të huaja

FORD FIESTA MOTORR 1.4 BENZIN-GAZ VITI 2010
1/7

4,200 EUR

Ford Fiesta 189999 km 2010 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Durrës, Targa Të huaja

Ford Fiesta 1.4 Nafte
1/9

4,200 EUR

Ford Fiesta 199999 km 2010 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

Ford Fiesta 1.4 benzin-gas viti 2014
1/7

6,900 EUR

Ford Fiesta 69999 km 2014 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Kolonjë, Targa Të huaja

Ford Fiesta Titanium 1.2 benzin-gas
1/4

4,300 EUR

Ford Fiesta 189999 km 2009 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Kolonjë, Targa Të huaja

Ford Fiesta 1.4 tdci viti 2007
1/6

2,900 EUR

Ford Fiesta 139999 km 2007 Manual Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Ford Fiesta 5p viti 2007 1.4 tdci
1/8

2,900 EUR

Ford Fiesta 149999 km 2007 Manual Dizel / Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Ford Fiesta 5p 1.4 tdci viti 2006
1/8

2,900 EUR

Ford Fiesta 139999 km 2006 Manual Dizel / Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford fiesta

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.