Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura ford fiesta ne durres

1 njoftime për ford fiesta durrës

Ford Fiesta
Shqipëri
Durrës
Fshije të gjitha filtrat
Ford Fiesta 1.4 Nafte
1/9

4,200 EUR

Ford Fiesta 199999 km 2010 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford fiesta ne durres

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.