Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura ford fiesta ne kavaje

2 njoftime për ford fiesta kavajë

Ford Fiesta
Shqipëri
Kavajë
Fshije të gjitha filtrat
Okazion Ford Fiesta 1.4 Diesel Titanium 09
1/12

3,300 EUR

Ford Fiesta 159999 km 2009 Manual Naftë

Kavajë, Targa Të huaja

Okazion Ford Fiesta 1.4 Diesel 06 Sapo ardhur
1/9

2,700 EUR

Ford Fiesta 179999 km 2006 Manual Naftë

Kavajë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford fiesta ne kavaje

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.