Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura ford fiesta ne vlore

1 njoftime për ford fiesta vlorë

Ford Fiesta
Shqipëri
Vlorë
Fshije të gjitha filtrat
FORD FIESTA 1.2 BENZINE 2010 AUTO PENTA
1/9

4,200 EUR

Ford Fiesta 109999 km 2010 Manual Benzin

Vlorë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford fiesta ne vlore

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.