Mbrapa

Filtro rezultatet

3 njoftime për ford fiesta naftë

Ford Fiesta
Naftë
Fshije të gjitha filtrat
Ford Fiesta 1.4 tdci viti 2007
1/6

2,900 EUR

Ford Fiesta 139999 km 2007 Manual Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Okazion Ford Fiesta 1.4 Diesel Sapo ardhur 08
1/12

2,900 EUR

Ford Fiesta 199999 km 2008 Manual Naftë

Kavajë, Targa Të huaja

FORD FIESTA
1/9

2,800 EUR

Ford Fiesta 199999 km 2007 Manual Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford fiesta nafte

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.