Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura ford fiesta 2006

1 njoftime për ford fiesta viti 2006

Ford Fiesta
Viti 2006
Fshije të gjitha filtrat
Okazion Ford Fiesta 1.4 Diesel 06 Sapo ardhur
1/9

2,700 EUR

Ford Fiesta 179999 km 2006 Manual Naftë

Kavajë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford fiesta 2006

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.