Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura ford fiesta 2007

2 njoftime për ford fiesta viti 2007

Ford Fiesta
Viti 2007
Fshije të gjitha filtrat
Ford Fiesta 1.4 tdci viti 2007
1/6

2,900 EUR

Ford Fiesta 139999 km 2007 Manual Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Ford Fiesta 5p viti 2007 1.4 tdci
1/8

2,900 EUR

Ford Fiesta 149999 km 2007 Manual Dizel / Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford fiesta 2007

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.