Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura ford fiesta 2009

1 njoftime për ford fiesta viti 2009

Ford Fiesta
Viti 2009
Fshije të gjitha filtrat
Ford Fiesta Titanium 1.2 benzin-gas
1/4

4,300 EUR

Ford Fiesta 189999 km 2009 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Kolonjë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford fiesta 2009

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.