Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura ford fiesta 2010

5 njoftime për ford fiesta viti 2010

Ford Fiesta
Viti 2010
Fshije të gjitha filtrat
FORD FIESTA BENZIN GAZ
1/11

4,400 EUR

Ford Fiesta 199999 km 2010 Manual Benzinë

Tiranë, Targa Të huaja

Ford Fiesta 1.4 tdci 5p viti 2010
1/7

4,200 EUR

Ford Fiesta 169999 km 2010 Manual Naftë

Fier, Targa Të huaja

Ford Fiesta 1.4 tdci 5p viti 2010
1/7

4,200 EUR

Ford Fiesta 169999 km 2010 Manual Naftë

Fier, Targa Të huaja

Ford Fiesta 1.4 tdci 5p viti 2010
1/7

4,200 EUR

Ford Fiesta 169999 km 2010 Manual Naftë

Fier, Targa Të huaja

FORD FIESTA 1.2 BENZIN 2010 TITANIUM FULL OPTIONS
1/9

4,400 EUR

Ford Fiesta 159999 km 2010 Manual Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford fiesta 2010

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.