Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura ford fiesta 2010

4 njoftime për ford fiesta viti 2010

Ford Fiesta
Viti 2010
Fshije të gjitha filtrat
Ford Fiesta 1.4 Nafte
1/9

4,200 EUR

Ford Fiesta 199999 km 2010 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

Ford Fiesta 5p viti 2010 1.4 tdci
1/8

4,400 EUR

Ford Fiesta 84999 km 2010 Manual Dizel / Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Ford Fiesta 1.4 TDCi Titanium 2010 Ne Gjendje Perfekte
1/6

4,200 EUR

Ford Fiesta 139999 km 2010 Manual Dizel / Naftë

Fier, Targa Të huaja

ford fiesta 1.4 b gaz vit 2010
1/10

4,700 EUR

Ford Fiesta 179999 km 2010 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford fiesta 2010

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.