Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura ford fiesta 2014

1 njoftime për ford fiesta viti 2014

Ford Fiesta
Viti 2014
Fshije të gjitha filtrat
Ford Fiesta 1.4 benzin-gas viti 2014
1/7

6,900 EUR

Ford Fiesta 69999 km 2014 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Kolonjë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford fiesta 2014

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.