Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura ford fiesta

3 njoftime për ford fiesta

Ford Fiesta
Fshije të gjitha filtrat
Ford Fiesta 1.4 benzin-gas viti 2014
1/7

6,900 EUR

Ford Fiesta 69999 km 2014 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Kolonjë, Targa Të huaja

Ford Fiesta 1.4 tdci viti 2007
1/6

2,900 EUR

Ford Fiesta 139999 km 2007 Manual Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Ford Fiesta 5p viti 2007 1.4 tdci
1/8

2,900 EUR

Ford Fiesta 149999 km 2007 Manual Dizel / Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford fiesta

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.