Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura ford fiesta

21 njoftime për ford fiesta

Ford Fiesta
Fshije të gjitha filtrat
FORD FIESTA BENZIN GAZ
1/11

4,400 EUR

Ford Fiesta 199999 km 2010 Manual Benzinë

Tiranë, Targa Të huaja

FORD FIESTA
1/9

2,800 EUR

Ford Fiesta 199999 km 2007 Manual Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Ford Fiesta
1/8

4,500 EUR

Ford Fiesta 249999 km 2010 Manual Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Ford Fiesta 1.4 tdci viti 2006
1/5

2,900 EUR

Ford Fiesta 179999 km 2006 Manual Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Ford Fiesta 1.4 tdci viti 2006
1/5

2,900 EUR

Ford Fiesta 179999 km 2006 Manual Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Ford Fiesta 1.4 tdci viti 2006
1/5

2,900 EUR

Ford Fiesta 179999 km 2006 Manual Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Ford Fiesta 1.4 tdci viti 2007
1/6

2,600 EUR

Ford Fiesta 169999 km 2007 Manual Naftë

Fier, Targa Të huaja

Ford Fiesta 1.4 tdci viti 2007
1/6

2,600 EUR

Ford Fiesta 169999 km 2007 Manual Naftë

Fier, Targa Të huaja

Ford Fiesta 1.4 tdci viti 2007
1/6

2,600 EUR

Ford Fiesta 169999 km 2007 Manual Naftë

Fier, Targa Të huaja

Ford Fiesta 1.2i Titanium 2008
1/8

2,900 EUR

Ford Fiesta 179999 km 2008 Manual Benzinë

Fier, Targa Të huaja

Ford Fiesta 1.2i Titanium 2008
1/8

2,900 EUR

Ford Fiesta 179999 km 2008 Manual Benzinë

Fier, Targa Të huaja

Ford Fiesta 1.2i Titanium 2008
1/8

2,900 EUR

Ford Fiesta 179999 km 2008 Manual Benzinë

Fier, Targa Të huaja

Ford Fiesta 1.4 tdci 5p viti 2010
1/7

4,200 EUR

Ford Fiesta 169999 km 2010 Manual Naftë

Fier, Targa Të huaja

Ford Fiesta 1.4 tdci 5p viti 2010
1/7

4,200 EUR

Ford Fiesta 169999 km 2010 Manual Naftë

Fier, Targa Të huaja

Ford Fiesta 1.4 tdci 5p viti 2010
1/7

4,200 EUR

Ford Fiesta 169999 km 2010 Manual Naftë

Fier, Targa Të huaja

FORD FIESTA 1.2 BENZIN 2010 TITANIUM FULL OPTIONS
1/9

4,400 EUR

Ford Fiesta 159999 km 2010 Manual Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

Ford Fiesta Benzin Gaz Targa AA
1/8

2,200 EUR

Ford Fiesta 189999 km 2005 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Fier, Targa Shqiptare

Okazion Ford Fiesta 1.4 Diesel Titanium 09
1/12

3,300 EUR

Ford Fiesta 159999 km 2009 Manual Naftë

Kavajë, Targa Të huaja

Okazion Ford Fiesta 1.4 Diesel 06 Sapo ardhur
1/9

2,700 EUR

Ford Fiesta 179999 km 2006 Manual Naftë

Kavajë, Targa Të huaja

Ford fiesta
1/6

2,999 EUR

Ford Fiesta 159999 km 2008 Manual Naftë

Kavajë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford fiesta

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.