Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura ford focus ne durres

4 njoftime për ford focus durrës

Ford Focus
Shqipëri
Durrës
Fshije të gjitha filtrat
FORD FOCUS MOTORR 1.8 NAFTE VITI 2008 OKAZIOOOON
1/7

3,800 EUR

Ford Focus 199999 km 2008 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

FORD FOCUS 2010 MOTORR 1.6 NAFTE KM 120.000 ME GARANCI
1/8

4,200 EUR

Ford Focus 129999 km 2010 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

Okazion ford focus
1/8

2,000 EUR

Ford Focus 24999 km 2006 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

FORD FOCUS MOTORR 1.8 NAFTE VITI 2005 OKAZIOOOON
1/10

2,650 EUR

Ford Focus 199999 km 2005 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford focus ne durres

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.