Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura ford focus ne fier

1 njoftime për ford focus fier

Ford Focus
Shqipëri
Fier
Fshije të gjitha filtrat
FORD FOCUS 1.6 ECONETIC TITANIUM ZVICRA CH
1/10

6,799 EUR

Ford Focus 159999 km 2011 Manual Dizel / Naftë

Fier, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford focus ne fier

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.