Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura ford focus ne kavaje

2 njoftime për ford focus kavajë

Ford Focus
Shqipëri
Kavajë
Fshije të gjitha filtrat
Okazion Ford Focus 1.6Diesel Sapo ardhur 07 FULL
1/11

3,000 EUR

Ford Focus 189999 km 2007 Manual Naftë

Kavajë, Targa Të huaja

Okazion Ford Fucus 1.8 Diesel Titanium 06
1/12

3,200 EUR

Ford Focus 199999 km 2006 Manual Naftë

Kavajë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ford focus ne kavaje

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.